رنگ موی مناسب با رنگ پوست

رنگ موی مناسب با رنگ پوست

  • تاریخ ارسال : 21 دسامبر 2018

  • تعداد بازدید: 1931 بازدید

  • نویسنده: ُُSADAF

  • دسته بندی: رنگ مو, وبلاگ

رنگ موی مناسب با رنگ پوست

یکی از مهم ترین روش های آرایش موها رنگ کردن موها ست و یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب رنگ مو ، رنگ پوست فرد است .

در این مقاله ما  شما را راهنمایی می کنیم تا رنگ موی مناسب با رنگ پوست تان را انتخاب کنید .

در کل شما باید بدانید که رنگ موی شما باید از پوست شما تیره تر باشد .اگر پوست متمایل به زرد دارید باید از رنگ های گرم استفاده کنید و افرادی که پوست روشن دارند می توانند از رنگ موی قهوه ای متمایل به سرخ استفاده کنند .

 پوست_سرخ

رنگ های گرمی مثل قرمز یا شرابی برای شما مناسب نیست و پوست شما را قرمز تر به نظر می رساند. رنگ های مناسب شما عبارتند از : سبز تیره ، بنفش تیره ، قهوه ای تیره و یا بور تیره .

 پوست_زرد

رنگ مویی که برای افراد با این رنگ پوست مناسب است عبارتند از : شرابی ،  قهوه ای تیره ، زیتونی روشن . استفاده از رنگ مو های بور و یا نارنجی برای این پوست ممنوع است

 پوست_تیره

برای  شما رنگ موی قهوه ای روشن و مش انتخاب مناسبی هستند

مناسب ترین رنگ موها برای  پوست_ سبزه

اگر پوست سبزه‌ی معمولی دارید، این رنگ ها برای شما مناسب است: قرمز قهوه ای روشن، بلوند روشن و شاه بلوطی روشن

اگر پوست سبزه ی تیره دارید، این رنگ ها به شما می آید : شاه بلوطی تیره و متوسط، قهوه ای روشن و بلوند روشن، ولی روشن تر از این رنگ ها برای شما مناسب نیست (مثلا قرمز) چرا که پوست تان را تیره تر نشان می‌دهد.

می توانید مثل جنت جکسون با آن ظاهر فوق العاده‌اش از رنگ قهوه‌ ای شروع کنید. قاعده‌ ی اساسی، قهوه ای گرم با های‌لایت به رنگ کاراملی و عسلی می باشد؛ اگر صاحب پوست زیتونی مایل به زرد هستید، این رنگ مو برای شما واقعا فوق العاده است و چه ۱۶ ساله باشید چه بالای ۴۰ سال، بهتان می آید.

رنگ مشکی جذابیت بیشتری به شما می بخشد، این رنگ مورد علاقه‌ ی ریحانا خواننده‌ی معروف است.

رنگ مویی را که با پوستتان تناسب دارد، با دقت انتخاب کنید. پیشنهاد ما مشکی است، انتخابی مطمئن و شگفت انگیز.

در هر شرایطی اگر دنبال یه تغییر اساسی در ظاهر خود هستید کافی است این چند قانون را در نظر بگیرید و رنگ درست را برای خودتان انتخاب کنید.

قوانینی برای انتخاب رنگ مو وجود دارد که اگر به آنها عمل کنید از به وقوع پیوستن خیلی از اشتباهات جلوگیری خواهید کرد.

 

قوانین انتخاب رنگ مو را بشناسید

 قانون اول:

افراد بسیار کمی وجود دارند که با مشکی پر کلاغی بسیار زیبا به نظر می رسند. این رنگ معمولا برای خیلی ها منجر به این می شود که سن شان از آنچه هستند بیشتر نشان داده شود و برای کسانی که پوست بسیار روشن دارند باعث یک تضاد بسیار زیاد می شود که فقط عیب‌ های صورت شان را بزرگ نمایی می کند. اما اگر سبزه هستید و چشم های تیره دارید حتماً این رنگ را امتحان کنید اما به جای مشکی پر کلاغی بهتر از قهوه ای بسیار تیره با توناژ قرمز استفاده کنید.

 قانون دوم:

موی سفید و خاکستری اصلا برای پوست‌ های روشن و تیره یکسان به نظر نمی‌ آیند. در مورد پوست‌ های روشن ممکن است ظاهری بی‌ روح به وجود آورد و در مورد پوست های تیره ممکن است تضاد شدیدی در چهره شما ایجاد کند.

قانون سوم:

رنگ مو های روشن و قوی باید بر اساس رنگ مو های شما انتخاب شوند. هارمونی مناسب جذابیت مو های شما را صد چندان می‌کند. اگر چشم‌ های خاکستری یا آبی دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ‌ های روشن و کمی متمایل به رنگ‌ های سرد استفاده کنید.

 قانون چهارم:

برای انتخاب رنگ مو حتماً سن خودتان را در نظر بگیرید. هر چقدر که چهره شما با تجربه تر باشد رنگ‌ های زرق و برق دار روشن را اصلا قبول نمی‌کند و برای چهره زیبایی به همراه نخواهد داشت. در این شرایط بهتر است که از سایه روشن استفاده کنید.

 قانون پنجم:

و آخرین اما نه کم اهمیت ترین قانون این است که رنگ موی جدید باید به شما بیاید و شما با تصویر خودتان و با چهره جدیدتان راحت باشید و ارتباط مناسبی برقرار کنید.